Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama uygulaması pek çok alanda ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu gerçekle hareket eden firmamız birçok yerde gerçekleştirdiği epoksi zemin kaplama uygulama başarıları ile tercih edilen bir firma olmaya devam etmektedir. Spor salonu,- garaj ve depo alanlarda sıklıkla tercih edilen zemin kaplama hizmeti ile uzman kadrosuyla başarı kazanmış bir firmayız. Bizi tercih eden müşterilerimiz üzerinde bıraktığımız etki güler yüzlü dönütlerle sonuçlanmaktadır.

Epoksi zemin kaplama uygulaması yaptırmak için bizi tercih edenler için öncelikle uygulama zeminini temizleyerek başlangıç gerçekleştirmekteyiz. Yerde bulunan yağ ve kir lekelerini temizleyerek işe başlamak yegane görevimizdir. Kaplama öncesi zemin temizliğiyle başlayan işlem sonrasında zemin silme işlem basamağı ile devam etmektedir. İşlem olarak astar işlemiyle devam eden zemin kaplama uygulamasının her basamağında işinin en iyilerini yapan elemanlarımızca size yanıt olma görevini üstlenmekteyiz. Zemindeki kaplama uygulamasında dayanıklılık elde edebilmek adına 2 kere işlem uyguladığımızdan emin olabilirsiniz.

Seçilen kaplama türü ve uygulaması aşamasında ise en titiz şekilde işlem gerçekleştirilmektedir. Beklentiler paralelinde sizleri tatmin edeceğimiz adımlarla en iyi şekilde sonuç sunumu gerçekleştirme hedefiyle karşınızdayız. Bizimle kuracağınız irtibat sayesinde randevunuzu alıp güvenilir çalışma ilkeleriyle size dönüt verecek ekibimizden faydalanma girişiminde bulunabilirsiniz. Seçimlerinizi hayata geçirirken bizim gibi kaliteli işçilik ve malzemelerle size yanıt olan firmamıza sonuna kadar teslim olabilirsiniz. Bizi tercih etmeye hazır mısınız?

Hızlı iletisim
  • 0212 642 18 52
  • 0533 935 18 52
  • info@ayeinsaat.com.tr
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Alican Şahin

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?